איפה קונים פאזלים בזול ואיזה פאזלים כדאי לקנות

קצת הקדמה ואז קישורים ומידע 🙂

זהו פוסט שאני אעדכן אותו מפעם לפעם ואם הוא יעבור עדכון, ארשום מתחת לשורה זו מתי הוא עודכן

עודכן ב 14.1.21

 • סקירה של המותג Pintoo
 • אמזון חזרו לשלוח חינם לארץ
  • מזכירה שהמשלוח חינם הוא מעגלת קניות של 49$ ומעלה
  • רק מוצרים שכתוב בהם "משלוח חינם מעל 49$" הם אכן במשלוח חינם
  • חשוב לא לעבור 75$ , לא כולל משלוח, כדי לא לשלם מע"מ

***

הפוסט הזה הולך וגודל, אז כדי להקל על ההתמצות, הוספתי לו תוכן ענינים.

תוכן עניינים:

סקירת חברות פאזלים

אתרים מומלצים לקניית פאזלים במחיר שפוי

פאזלים מעץ (פוסט נפרד)

***

בשנה האחרונה פיתחנו חיבה עמוקה לפאזלים. התחלנו עם זה תחת המטריה "בשביל הילדים" ועכשיו אנחנו (אני ורונן) יושבים בעצמנו כל ערב ומרכיבים קצת ועוד קצת ועוד קצת.

אנחנו לא תולים את הפאזלים שלנו. הדרך הכי מהירה להפסיק להרכיב פאזלים זה אם מתחילים לתלות אותם. למי יש מקום :)? וזה גם כלל לא זול. אז אנחנו מרכיבים, נהנים, מפרקים ומחזירים לקופסה, עם תוכנית להרכיב את זה פעם נוספת בעתיד, כשהילדים יגדלו קצת. בכל מקרה, פאזל של 1000 חלקים לוקח לנו בין יומיים לשבוע. או במילים אחרות, אנחנו צרכים הרבה פאזלים. מישהו כאן ניסה לקנות פאזל של 1000 חלקים בארץ? זה לא זול. ממש לא זול. אז כמו עם כל קניה בשנים האחרונות, פניתי לרשת. ברשת הפאזלים זולים משמעותית (וזה כולל משלוח). עוד משהו שמאפיין פאזלים בחו"ל הוא המבחר האדיר של החברות שמוכרות פאזלים. אחרי כמה וכמה קניות מתחילים ללמוד שיש הבדל משמעותי בין החברות השונות. בפוסט הזה אני אסקור את החברות שניסינו ולאחר מכן אביא קישורים למוכרים שמהם הזמנתי ואני יכולה להמליץ עליהם מנסיון

סקירת חברות פאזלים

אמ;לק (ארוך מדי לא קראתי)

פאזלים מאיכות גבוהה

Ravensbuger
Jumbo
Heye
Puzzlelife
Clementoni
D-TOYS
Blanc

פאזלים מאיכות טובה

Galison/Mudpuppy
Buffalo Games
Pomegranate (יכול להיות שניתן לעלות אותו לאיכות גבוהה, הרכבנו פאזל לילדים ולא למבוגרים)
Piatnik (כנ"ל, הרכבנו פאזל מלפני 20 שנה אז יתכן וניתן לעלות אותו דירוג)
Red Cat
Eurographics
Spin Master

 

פאזלים מאיכות בינונית ומטה

Trefl
Flame Tree
פאזלים מאלי אקספרס

 

Ravensbuger / רבנסבורגר

חברה אירופאית וותיקה ומוכרת בארץ. במיוחד בפאזלים לילדים.

פאזלים איכותיים, עבים, קופסה קשה ואיכותית, איכות הדפסה טובה, גריד חיתוך סטנדרטי. החלקים יושבים טוב וצמוד זה ביחס לזה, אבל הפאזל גם קל לפירק כאשר רוצים להחזיר לקופסה.

חסרונות: אין. אני לא מאוד אוהבת אותם. הם איכותיים אבל לא "מרגשים" במיוחד. מה שכן, מעולים לילדים.

Jumbo

חברה אירופאית וותיקה. פאזלים איכותיים, עבים, קופסה קשה ואיכותית, איכות הדפסה טובה, גריד חיתוך סטנדרטי. החלקים יושבים טוב וצמוד זה ביחס לזה, אבל גם קל לפרק כאשר רוצים להחזיר לקופסה. דוגמאות ומבחר מעולה, המון פאזלים משעשיים. מוכרים גם תחת המותג Wasgij.

חסרונות: אין

Heye – המלצה אישית שלי

עוד חברה אירופאית וותיקה. פאזלים איכותיים, עבים, קופסה קשה ואיכותית, קיימות גם קופסאות משולשות, שאני אישית אוהבת פחות אבל קל לאחסן אותן והן באות עם פוסטר בגודל מלא.  איכות הדפסה טובה, גריד חיתוך סטנדרטי או מגוון, תלוי בפאזל. דוגמאות ומבחר מעולה. החברה שאני הכי אוהבת – יש משהו מאוד מספק בלהרכיב את הפאזלים שלהם.

חסרונות : זה לא בדיוק חסרון אבל אני רוצה לציין. החלקים יושבים לא מאוד הדוק זה לזה. זה מקל על הפירוק אבל זה גם אומר שקשה להזיז אזורים ממקום למקום.

Puzzlelife

פאזלים של puzzlelife

חברה קוריאנית. פאזלים איכותיים, עבים, קופסה קשה ואיכותית. איכות הדפסה טובה, גריד חיתוך מעניין. דוגמאות ומבחר מעולה.

חסרונות: חלקים קצת חלשים, התרוממו לי קצוות נייר תוך כדי ההרכבה. זה קורה אבל כאן זה הרגיש שזה קורה יותר מדיי.

Clementoni

חברה איטלקית. פאזלים איכותיים, עבים, קופסה קשה ואיכותית, איכות הדפסה טובה, גריד חיתוך סטנדרטי. החלקים יושבים טוב וצמוד זה ביחס לזה, אבל גם קל לפרק כאשר רוצים להחזיר לקופסה. הרבה תמונות של חיות וטבע. הם איכותיים אבל "לא מרגש" להרכיב אותם, לא יודעת איך להסביר את זה אחרת.

D-TOYS

חברה רומנית. פאזלים איכותיים, עבים. להרגשתי החלקים קצת קטנים יותר מהחברות האחרות אבל ממש במעט. קופסה איכותית אבל לא קשיחה כמו בחברות האחרות. איכות הדפסה טובה, גריד חיתוך מעניין. החלקים יושבים טוב וצמוד זה ביחס לזה, אבל גם קל לפרק כאשר רוצים להחזיר לקופסה. הרבה תמונות של יצירות אומנות.

הפאזל שהרכבנו הוא של האומן Andrea Kurti. הפאזל הוא אחד היפים שיצא לי להרכיב. צבעים עסיסיים ונהדרים. הדבר השלילי היחיד שיש לי להגיד הוא שבפאזל יש חתיכות שיכולות להשתלב גם במקום הלא נכון וזה מבאס מעט. עדיין, אקנה עוד מהחברה הזאת. אוהבתי מאוד את העיצוב.

Schmidt

חברה גרמנית. פאזלים איכותיים, עבים. קופסה איכותית וקשיחה. איכות הדפסה טובה, גריד מגוון אבל לא מוזר מדי. יש להם עיצובים נחמדים.

פאזלים מאיכות טובה

Galison/Mudpuppy

חברה אמריקאית שגילינו בתקופת המשלוח חינם של 2020. אני לא לחלוטין הצלחתי להבין אם מדובר באותה החברה תחת שמות שונים, בחברת אם וחברת בת או בשתי חברות נפרדות, אבל המוצרים שלהם זהים פרט לשם.

פאזלים איכותיים, בעובי טוב. הנייר הוא לא הקרטון הכחול של Ravensbuger אבל קרטון לבן באיכות טובה. לא הליגה הגבוהה ביותר אבל בהחלט מומלצים. קופסאות קשיחות וקומפקטיות, עם תמונה מלמעלה, מלמטה של הקופסה (תמיד חסר לי) ותמונה מודפסת של הדוגמה. יש להם עיצובים נהדרים והתמונות חדות ומלאות צבע. יש להם גם ליין של פאזלים עם נגיעות זהב שנראים נהדר. ממליצה עליהם מאוד.

אוהבת במיוחד את הפאזלים של 500 חלקים שלהם. זה כמו חבילת פיצוחים כיפית, ואת חלקם הרכבנו שוב ושוב ערב אחרי ערב (כי כולנו רצינו לעשות אותם לבד).

יתרון מיוחד בפאזלים האלו הוא שיש מבחר גדול של עיצובים שמחולקים בצורה ברורה בתוך עצמם, ולמרות מספר החלקים, גם ילדים יכולים להשתתף בהרכבה של רובם.

Buffalo Games

חברה אמריקאית שגילינו גם כן בתקופת המשלוח חינם של 2020. פאזלים באיכות בסדר, עם קופסה קשיחה וקומפקטית. בכל קופסה יש גם פוסטר בגודל מלא של הפאזל. הם לא ליגה א' מבחינת איכות והקרטון שלהם מעט דק אבל אני עדיין ממליצה עליהם מאוד, מכמה סיבות:

 • יש להם מבחר עיצובים מעולה
 • הם מאוד זולים. אפשר בקלות למצוא פאזל מהמם של 1000 חלקים בפחות מחמישים ש"ח.
 • הגריד חיתוך שלהם מעניין ויש תחושת סיפוק כאשר מכניסים חלק למקום (אפילו יותר מאשר ב Heye)

Blanc

מותג חדש יחסית, שהופיע ב 2021, מדובר על נסיון של חברת Buffalo להיכנס לנישה של פאזלים מאיכות פרימיום. מדובר על פאזלים איכותיים מאוד, המודפסים באיכות גבוהה, בצבעים עזים על לוח לבן. הלוח דחוס מאוד ומרגיש מעט כמו פלאסטיק. איכות מעולה. כל חתיכה מתאימה רק למקום אחד, חיתוכים מעניינים. מגיעה בקופסה קשיחה שנפתחת כמו ספר, עם פוסטר בגודל מלא והפאזל עצמו מגיע בתוך שקית זיפלוק רב שימושית, בלי אבק בכלל. שווה לציין גם את העניין שהמחירים שלהם מאוד מאוד טובים, רובם פחות מ 50 ש"ח לפאזל והם כלולים במשלוח חינם מאמזון. ממליצה מאוד. תוכלו למצוא אותם באמזון בחנות הבית שלהם:

https://amzn.to/3GoSjfj

מבחינתי, החסרון היחיד שלהם הוא שכרגע הם עושים רק פאזלים של צילומים, ואני אוהבת יותר פאזלים שהם ציור 🙂

Pintoo

לכל הפאזלים של pintoo באמזון (במשלוח חינם)

הפאזלים האלו נפלאים. האיכות מדהימה והתמונה חדה וברורה.

החיתוך מושלם, כל חלק מתאים אך ורק למקום אחד

החיבור של החלקים הוא בקליק, כלומר יש צליל מספק. בנוסף, החיבור חזק וצריך להתאמץ כדי להפריד (שזה יתרון אבל גם חסרון, על זה בהמשך)

המסגרת הלבנה מגיעה ביחידות נפרדות ומחברים אותה בקלות בסיום ההרכבה.

הפאזל הסופי מחזיק את עצמו ונית להרים אותו בקלות. אין צורך בהדבקה וניתן לתלות אותו כמו שהו על הקיר – כאן גם נמצא החסרון, אלו פאזלים שקשה לפרק, וצריך לפרק אותם חתיכה חתיכה. ממליצה ללכת עליהם אם אתם מתכננים לתלות בסוף.

החלקים קטנים בערך בחצי מהגודל של פאזל נייר – זה טיפה יותר מאתגר אבל ההדפס והחיתוך מושלם וההרכבה זורמת בצורה מפתיעה למרות גודל החלקים.

בזכות החלקים הקטנים גם הפאזל המורכב קטן יותר, שלדעתי זה יתרון משמעותי, כי אין מקום.

פאזלים של 600 חלקים ומעלה מגיעים בכמה שקיות, ניתן לערבב את הכל אבל אני אישית ממש נהניתי להרכיב שקית שקית.

ממליצה מאוד.

Pomegranate – חצי מומלץ

חברה אמריקאית. חלקים גדולים שמרגישים מרופדים. איכות טובה אבל היה ממש מוזר להרכיב את זה. אולי בתור פאזל לילדים.

הסתייגות קטנה, לא ניסינו פאזל של 1000 חלקים אלא רק קטן יותר, יכול להיות שזה אחרת בגדולים, יש על החברה הזו סה"כ ביקורות טובות ברשת.

Piatnik – חצי המלצה

ניסינו פאזל אחד שהשאילו לנו. האיכות הייתה טובה, גריד סטנדרטי, אבל נראה שמדובר בפאזל מלפני עשור אם לא יותר אז לא יכולה לתת המלצה חד משמעית.

Red Cat – חצי המלצה

חברת פאזלים רוסית. הפאזלים עצמם באיכות טובה אבל הקופסה דקיקה ובקושי שומרת על צורה. זה נשמע זניח עד שלוקחים את הקופסה לידיים ויש תחושה שזה יתפרק עוד שניה.

עדיין, יש להם דוגמאות מהממות ופרט לעניין הקופסה הפאזל עצמו היה בסדר גמור.

Eurographics

חברת פאזלים קנדית וותיקה. מגוון אדיר של עיצובים, במחירים מאוד מאוד נוחים. קופסה קשיחה עם הדפס חד ויפה. קיימים בחיתוך מיוחד, עם חתיכות בצורות הזויות לחלוטין. צריך זמן מה להתרגל לחיתוך הזה, אבל הוא בהחלט מעניין. ההדפס צבעוני וחד, החלקים קטנים מעט. באיכות מקבילה ל Buffalo.

Spin Master

הם יותר חנות מאשר מותג, הם מוכרים מספר ליינים של פאזלים עם עיצובים מאוד מאוד מוצלחים

Cardinal – מותג מקסיקני מאוד יפה ומאוד זול. איכות סבירה, חלקים קצת דקים, אבל גודל חתיכות טוב. לא מעולים אבל בהחלט תמורה טובה למחיר

פאזלים עם אריזות מיוחדות – יש להם מבחר גדול של פאזלים על סרטים שמגיעים בתוך קופסאות בצורה של קלטות, צילומי נוף בקופסה בצורת מצלמה ישנה ועוד.

תוכלו למצוא את שני אלו בחנות המותג באמזון:

https://amzn.to/3lLtHW6

Calm- מותג של נופים רגועים שמיועדים להרכבה עם מוזיקה יעודית באפליקציה שלהם

תוכלו למצוא ואתם כאן:

https://amzn.to/3pCna1p

היתרון המשמעותי שלהם הוא המחיר הזול והעיצובים המאוד מאוד יפים. איכות בינונית אבל קשה לצאת מהם מאוכזבים.

פאזלים מאלי אקספרס – לא ממליצה, אבל-

הזמנתי שני פאזלים, אחד מעץ (החתולים) ואחד מנייר (חלל)

איכות ההדפסה הייתה בסדר, הקופסה הייתה בסדר אבל בחלקי הפאזל הנייר התרומם (שוב, זה משהו שקורה בכולם אבל כאן זה קרה הרבה).

החסרון המרכזי מבחינתי הוא שהגריד אחיד מדיי, כלומר אותם החלקים יכולים להשתלב במספר מקומות ולא תדעו שיש בעייה עד לשלב יחסית מאוחר.

זה מאוד מאוד מתסל וזה מבחינתי אחד הסממנים הבולטים לפאזל לא איכותי.

עוד נקודה חשובה – הם עולים כמו הפאזלים האיכותיים ברשימה, אז לא רואה ממש סיבה להוציא את אותו המחיר על פאזלים נחותים.

הסתיגות א' – יש באליאקספרס דוגמאות נהדרות, שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר, אז לפעמים, אולי כן שווה להיכנע לפיתוי, אבל שתדעו למה אתם נכנסים.

הסתייגות ב' – אליאקספרס הוא זירת מכירות עם אלפי מוכרים וחנויות. יש שם גם מוצרים בעלי איכות מעולה, אבל לא תמיד קל לאתר אותם. ממליצה לקרוא טוב טוב את הביקורות, או לקנות ממוכרים שהומלצו לכם על ידי חברים.

TREFL  – זול ויפה, איכות לא משהו

קופסה קשיחה עם הדפס יפה, מבחר גדול של עיצובים, מחירים נמוכים. מצד שני, חלקים קטנים יחסית ואיכות פאזל בינונית. לא נהנינו להרכיב אותו.

FLAME TREE – שומר נפשו ירחק

כמה שהתלהבתי כאשר קיבלתי את הפאזלים. הם היו זולים, יפים ועם דוגמאות שכבר מזמן רציתי להרכיב. פתחנו את וואן גוך וההתלהבות עברה.

החלקים עשויים מקרטון אפור-חום לא מוגדר. מתפצלים בידיים ובנוסף להכל הם גם הסריחו מעובש. אני יכולה להניח שאולי הפאזל הספציפי הזה היה פגום, אבל זה לא נגמר שם.

אחרי שהוא שכב בצד מעל לחודש הורדתי אותו שוב והריח קצת התנדף. הפאזל המשיך להתפצל בזמן ההרכבה (שכבות הקרטון נפתחות והלשונית מתרוממת).

אחרי ההרכבה הוא לא ניתן לפירוק כי החלקים יושבים מאוד מאוד חזק זה ביחס של זה.

הוא ממש זול ויש בחברה הזו מומינים אבל לא בטוח ששווה את ההתעסקות, אולי רק אם לא מתכננים לפרק אותו לאחר מכן.

הפאזל הזה היה האיכות מעט יותר טובה. לא היה את הריח הטחוב אבל עדיין, פאזל שגובל בחד פעמי. החלקים מתחברים מאוד חזק. יהיה מאוד קשה לפרק אותו להרכבה חוזרת ולא בטוח שהוא ישרוד את זה.

.
.

איפה קונים פאזלים (מעודכן נכון ל 26.9.2020)

בזמן שבארץ פאזל של 1000 חלקים מחברה טובה עולה כ 150 ש"ח ו כ 200-300 ש"ח לפאזל גדול יותר, בחו"ל המחירים הרבה יותר ידידותיים ואפשר בלי יותר מדיי בעייה למצוא פאזלים איכותיים של חברות טובות בני 1000 חלקים סביבות ה 80 ש"ח. כמובן שיש גם יותר יקרים, וקניתי כאלו, אבל את הרוב הגורף אפשר למצוא בטווח ה 80 ש"ח . כולל המשלוח כמובן. למה כן לקנות פאזלים יקרים יותר? כי לפעמים רוצים דוגמה מסויימת ואז מוכנים לשלם 🙂

ממליצה רק על מוכרים מהם כבר הזמנתי וקיבלתי את המשלוח 🙂

EBAY

אסופות של פאזלים שריכזתי מרחבי איביי:

פאזלים של 1000 חלקים בפחות מ 100 ש"ח

פאזלים של 1500 חלקים מתחת ל 100 ומתחת ל150 ש"ח

פאזלים של 2000 חלקים מתחת ל 150 ומתחת ל 200 ש"ח

פאזלים של 3000 חלקים (כולם מתחת ל 200 ש"ח)

פאזלים של 4000 חלקים (כולם מתחת ל 300 ש"ח, וחלקם גם מתחת ל 200)

פאזלים של 5000 חלקים ומעלה

מוכרים וותיקים ואמינים מ ebay

YOUR SPACE UK – מוכר וותיק עם מבחר מרשים.

CreativeModelsLtd – עוד מוכר בריטי וותיק וטוב.

metal-recycler – מוכר גרמני וותיק ואמין

אמזון 

אני קונה מאמזון ארצות הברית. חלק מחברות הפאזלים אפשר למצוא במחירים טובין יותר באמזון UK, אבל המשלוח משם עולה כסף

אמזון ארה"ב שולחים בחינם לארץ 🙂

מה חשוב לדעת?

 • המשלוח חינם הוא מעגלת קניות של 49$ ומעלה
 • רק מוצרים שכתוב בהם "משלוח חינם מעל 49$" הם אכן במשלוח חינם
 • חשוב לא לעבור 75$ , לא כולל משלוח, כדי לא לשלם מע"מ

רוצים להזמין בסכום כולל מעל 75$ בלי לשלם מע"מ? יש טריק נחמד שכדאי להכיר.

השיטה עובדת אם כל אחד מהפריטים מתחת לרף המע"מ. פותחים באמזון כתובת נוספת למשלוח, כאשר הכתובת החדשה זהה לישנה, אבל על שם דייר אחר מדיירי הבית. בשלב האחרון לפני אישור הקניה בוחרים "שלח לכמה כתובות" / Ship to multiple addresses (זה יופיע מתחת לכתובת שלכם). בעמוד שיפתח תהיה רשימת כל המוצרים – תבחרו שחלקם יגיעו לכתובת החדשה שלכם, כך שאף אחת מהחבילות לא תעבור 75$. בגלל שבמקור עברתם את 49$, המשלוח נשאר חינם, ואין צורך לשלם מע"מ

כלל הפאזלים שנשלחים בחינם לארץ באמזון ארה"ב

לפאזלים באמזון גרמניה

לפאזלים באמזון UK

יש שם כל הזמן מבצעים, ואני מעלה פוסטים כמעט יום יום בקבוצת הפייסבוק "ככה נגמר הכסף". ממליצה להצטרף, אבל על אחריותכם, כי תקשיבו, ככה באמת נגמר הכסף 🙂

Bookdepository

אתר בת של אמזון ששולח חינם לכל העולם. כן, את כל המוצרים. כן, בלי קשר לסכום הקניה. האתר וותיק ואמין, עם שירות לקוחות מעולה.

החיפוש באתר עלול להיות מעט מסורבל וכדי להקל, ביתי בו אסופות שאני מעדכנת בערך פעם בחודש. אין להם המון מבחר, אבל יש להם מפעם לפעם פאזלים נהדרים.

פאזלים של 300 חלקים

פאזלים של 500 חלקים

פאזלים של 1000 חלקים

פאזלים של 2000 חלקים (מעט מדי מהם)

פאזלים של חברת Flame Tree Studio -מאוד זולים אבל הרבה לא אוהבים אותם.

פאזלים לאוהבי ספרים

פאזלים למתקדמים

פולין (כן, קראתם נכון) – עדכון 6.8.21 – Art Puzzle חזרו לשלוח לישראל! (גנדלף עדיין לא שולחים)

לפני הכל, כדי להקל על הגלישה באתרים (הפולניים) ממליצה להיעזר במתרגם של כרום שמתרגם את כל האתר לאנגלית או לעברית (או לכל שפה שנוחה לכם)

איפה מוצאים את המתרגם זה? זה הדבר הקטן הזה כאן למעלה, בשורה של כתובת האתר.

זה יהיה אצלכם בימין או בשמאל, כתלות בשפה של הכרום שלכם.

Art Puzzle

http://www.art-puzzle.pl/

אחרי קצת שיטוטים ברשת הגעתי אל האתר הזה. הגעתי, הסתכלתי. הסתכלתי שוב. בדקתי את שער המטבע הפולני, הסתכלתי שוב (זה באמת לא יאומן) ואז שלחתי לבעל האתר שאלה האם הוא יסכים לשלוח לארץ.

לשמחתי הרבה הוא ענה בחיוב. אז מה יש לנו כאן?

 • אתר עם מבחר אדיר של פאזלים, שמתעדכן כל הזמן ושמביא את הפאזלים החדשים ביותר של כל החברות.
 • המטבע איתו משלמים הוא PLN – Polish Zlotych שנכון לעכשיו זהה בעלותו לשקל.
 • מחירים שלא יאומנו.
  • פאזל 1000 חלקים עולה 49 ש"ח
  • פאזל של 1500 עולה 68 ש"ח
  • פאזל של 2000 חלקים עולה 89 ש"ח
 • לשם השוואה, בפאזלנד, שהיא אחת החנויות הגדולות בתחום בארץ
  • 1000 עולה ₪169.90
  • 1500 עולה ₪199.90
  • 200 עולה ₪299.90
 • מקבלים paypal

מבינים למה אני התלהבתי, נכון?

>>>

מוסיפה מידע מעודכן ל 2020 מאת Liat Lander מקבוצת הפאזלים, הקבוצה הישראלית – Jigsaw Puzzles, The 1st Israeli group :

אתר שבאופן אישי מאוד אוהבת הן מבחינת הקלות בגלישה בו, המבחר הרב, השירות הנפלא, והמחירים הנהדרים.
הם הסכימו לתת לקבוצה הנחה של 10% עם הזמנה של 5 פאזלים לפחות.
הפניה אליהם באמצעות המייל: zakupy@art-puzzle.pl , לגב' רוזאנה.
לקבלת 10% הנחה – לציין שהגעתם דרכי.
בחישוב קליל לפי הזמנה שערכתי לאחרונה ולפני מתן הנחה – יצא לכל פאזל של 1000 חלקים בממוצע של 60-70 ש"ח כולל המשלוח.
להלן דרך החישוב שלהם למשלוח:
עלות הפאזל/ים + עלות לפי משקל + 6% עמלה (עמלת פייפל)
להלן טבלת עלויות משלוח לפי משקל:
2 ק"ג – 82 PLN
3 ק"ג – 82 PLN
4 ק"ג – 102 PLN
5 ק"ג – 114 PLN
>>>
מוכר מאוד ידידותי ומאוד סובלני. ממליצה עליו בחום.

ממליצה להירשם לאתר ולהוסיף את הפאזלים שאתם אוהבים לסל הקניות, כך יותר נוח לעקוב אחרי מה שבוחרים ולוודא שלא עוברים את סף המס. אחרי שסיימתם לעבור על הכל, תכתבו מייל לחנות zakupy@art-puzzle.pl (מייל באנגלית)

אם אין לכם אנגלית מספיק טובה, תיעזרו בגוגל תרגום. כלומר תכתבו את המכתב בעברית, עם ניסוח פשוט (ממש פשוט) ותתנו לו לתרגם לכם לאנגלית.

וכמעט שכחתי :-), זה הפאזלים שהזמנתי משם:

וזו הקנייה החדשה מתחילת 2019 🙂

ממש אוהבת אותם.

גנדלף – כרגע עדיין לא חזרו לשלוח לארץ

https://www.gandalf.com.pl/

אתר פולני וותיק וטוב.

המחירים של הפאזלים שם נמוכים במידה שקשה להאמין, אפשר למצוא פאזלים של 500 ו 1000 חלקים בפחות מ 20 ש"ח (כן כן).

המחיר הוא במטבע פולני PLN שזהה בערכו לשקל (או אפילו נמוך ממנו).

קישור ישיר לקטגוריית הפאזלים

https://www.gandalf.com.pl/puzzle/puzzle/ 

כדי לחסוך לכם חפירות ארכיאולוגיות באתר 🙂

מחיר משלוח (מעודכן ל 29.9.2020, המחיר עלה אבל עדיין משתלם)

PLN 21.00 לחבילה + תוספת של 20 PLN על כל מוצר שתוסיפו למשלוח.

כלומר, למוצר יחיד, המשלוח יהיה 41PLN.

למרות זאת, המחירים עדיין מאוד מאוד משתלמים, רק כדאי להזמין כמות גדולה של פאזלים, ולזכור את התוספת של 20 PLN לכל מוצר.

*קחו בחשבון שכרגע, בימי הקורונה, המשלוח מתעכב ויכול לקחת גם חודש וחצי.

בחירת משלוח לישראל

שימו לב, שזה המשלוח הרלוונטי היחיד, כל השאר הם בשביל תושבי אירופה ותושבי פולין.

בחירת משלוח נכון מהאתר הפולני

זאת הרכישה שלנו משם

עלה, כולל המשלוח, 218 ש"ח, ממליצה מאוד.

אנגליה

רוצה להכיר לכם אתר פאזלים חדש, הפעם באנגליה.

אתר וותיק שפעיל כבר 15 שנה ושיש לו מבחר מעולה של פאזלים מחברות איכותיות.
לא המלצתי עליו עד עכשיו כי דמי המשלוח היו גבוהים מדי (בגלל הקורונה). הם עדיין לא מאוד נמוכים, אבל הם ירדו משמעותית ובשילוב עם מחירי פאזלים טובים הוא בהחלט שווה המלצה.
שימו לב, בגלל שמחיר המשלוח המינימלי הוא כ 180 ש"ח (כן, יקר, כמו שאמרתי) כדאי לקנות רק את המציאות או לשלב כמה פאזלים בהזמנה אחת.
מזכירה שכדי לא לשלם מע"מ, מומלץ לא לעבור £55 (בערך) כדי לא להגיע ל 75$. הכוונה היא למחיר המוצרים בלבד, בלי קשר לדמי המשלוח.
המשלוח הוא עם DHL, כלומר הפאזלים אמורים להגיע לכם עד לדלת תוך ימים ספורים 🙂
חיסרון, משלוח עם DHL, כלומר לא זול. מומלץ להזמין משם אם אתם רוצים פאזל גדול במיוחד, כי המחירים שם טובים ואפילו עם תוספת משלוח זה ייוצא משתלם.
יש להם פאזלים של עשרות אלפי חלקים, שווה להציץ ולו בשביל הקוריוז 🙂

רוסיה

קישור לאתר: 1001puzzle

אתר רוסי וותיק, שאני מודה שלקח לי יותר מדי זמן להגיע אליו.

לפני הכל, כדי להתחיל בכיף.

קופון 5% הנחה לקניה ראשונה

SL-2EERK-XL16F15

באתר מבחר גדול של חברות פאזלים טובות, ומחירים טובים עד טובים מאוד. המלכוד הוא משלוח שיקר יחסית.

איך להזמין נכון מהאתר?

 1. מומלץ להזמין יותר מפאזל אחד, כל פאזל נוסף מוסיף משהו סימלי לעלות המשלוח ומזיל את הממוצע של כל פאזל בחבילה.
  לשם המחשה:
  אם תקנו פאזל אחד שעולה 20$, תשלמו על הפאזל + משלוח : $44,20
  אבל אם תקנו 2 פאזלים של 20$, כל פאזל + משלוח יעלה לכם : 34$
  אם תקנו 3 : 30$
  אם תקנו 4: 29$
  אם תקנו 5: 28$ (שזה כבר מתחיל להיות מחיר ממש נחמד לפאזל)
  טוב, הבנתם את הרעיון. "אבל", אתם תגידו לי "אם נזמין כמה פאזלים אנחנו נעבור 75$ ונצטרך לשלם מע"מ!"
  לכך אני מתייחסת בסעיף 2 🙂
 2. תוסיפו להזמנה שלכם את השורה הבאה

please indicate a product value to be under 75$

בתרגום חופשי = בבקשה תכתוב שמחיר הפאזלים בחבילה הוא פחות מ 75$

וכדי להפוך את ההזמנה לפשוטה יותר, קצת צילומי מסך.

סל הקניות

מהלך ההזמנה

בוחרים "ישראל" ולוחצים "הבא"

בוחרים דואר אוויר רגיל (בהזמנות כבדות יש אפשרות גם לבחור בדואר יבשה שהוא זול יותר, אבל יכול להיות ארוך פי 3 אז לא ממליצה)

באמצעי תשלום בוחרים paypal (כרגע זו האופציה היחידה)

שלב הבא הוא מילוי פרטים אישיים, כאן גם מוסיפים את ההערה מסעיף 2 או כל הערה אחרת שיש לכם למוכר. את ההערה תכתבו באנגלית, האנגלית שלהם מעולה.

בשלב הבא, אם שכחתם להכניס קופון להנחה של 5% בקניה ראשונה, יש לכם עוד אפשרות לעשות זאת 🙂

וזהו. לוחצים על "לתשלום"

ומועברים לפאיפל לסיום הרכישה.

***

שבוע טוב, וסגר קל לכולם!
יעל

 

אהבתם? תשתפו הלאה :)

86 תגובות בנושא “איפה קונים פאזלים בזול ואיזה פאזלים כדאי לקנות

 1. סקירה טובה!
  -לגבי החנויות באמאזון: המחיר שציינת (חינם, 3.90) הוא בתוך ארה"ב. לארץ עולה הרבה יותר.
  -למה צריך לשלוח מייל לאתר הפולני? לא מספיק למלא הזמנה?

  1. שלום טלי,
   לגבי המחיר שציינתי – זה המחיר משלוח בפועל. כלומר זה מה שאני שילמתי למשלוח לארץ, אלא אם הם שינו משהו מאז.
   לגבי האתר הפולני – אין להם משלוח לישראל באתר (אלא אם הוסיפו אחרי שהזמנתי).

 2. שלום,
  קנינו ברשת החנויות ג'מבו הנמצאות בעיקר ביוון (המון סניפים בכל יוון) אך גם בקפריסין, בולגריה, ואפילו שני סניפים ברומניה, פאזלים נהדרים (פולנים) של 1,000 חלקים, במחיר של 5 יורו לפאזל. היה מבחר גדול ומצויין (תמונות נוף מהממות ועוד).
  חוץ מזה, יש המון צעצועים ומשחקים במחירים ממש מצחיקים.

  1. תודה על התגובה, שמחה שעזרתי 🙂
   אנחנו לצערי כבר כמה חודשים לא מרכיבים פאזלים. הקטנה החליטה שאם היא יכולה להגיע לזה אז זה אכיל, אז אחנו מחכים שתגדל מספיק כדי שנוכל לשכנע אותה שזה לא תקף לפאזלים

 3. תודה על הפוסט הנהדר.
  אצל אחד מהמוכרים באמאזון יש הרבה פאזלים של שמידט ואני לא רואה שציינת אותם במאמר.
  האם יש לך ניסיון איתם?

  תודה
  אושר

  1. לא ניסיתי שמידט עדיין אז יכולה רק לחלוק מתוך מה ששמעתי – אומרים שהם טובים. אם תנסה אשמח לעדכון לגביהם 🙂

 4. יואו אני בהלם! נתקלתי בפוסט הזה ממש לגמרי במקרה, אחרי שבדיוק קיבלתי מייל מהאתר הפולני שציינת, אחרי ששלחתי להם שאלה בנוגע למשלוח לישראל והם אמרו שהם כבר עשו כמה משלוחים… שאלתי את עצמי למי הם כבר שלחו, והנה!!
  ועוד הלם, זה שעוד מישהו גילה את האפשרויות בפולין!! הייתי בטוחה שחשבתי על זה בעצמי…
  אבל! אני עשיתי מחקר מקיף ומצאתי לא מעט אתרים שם ששולחים בכיף..
  מצרפת קישור לפוסט שלי בפייסבוק:

  https://m.facebook.com/groups/13490755581?multi_permalinks=10161119768475582&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1543779347491779&ref=m_notif

  1. ממש מגניב 🙂 תודה רבה לך על הקישור לרשימה שלך! ולקבוצת משחקי השולחן (שלחתי בקרשת הצטרפות)
   אני בדיוק באתי היום לחפש פאזלים נוספים לחורף. איזה כיף לבדוק עוד כמה אתרים :)!

 5. תודה רבה על השיתוף וההסבר!
  הזמנתי מאתר art-puzzle.pl – החבילה הגיעה כל כך מאוחר וחשבנו כבר שהלכה לאיבוד.
  הבחור מהאתר נורא שירותי ומגיב מהר עזר באיתור החבילה – הכל טוב ויפה!
  הזמנתי 5 פאזלים 500/1000/1500 וקיבלתי אחד קטן (75 חלקים) מתנה! אזמין שוב דרכו

  עוד אתר שמצאתי עם מגוון ענק – טיפה יותר יקר מ art-puzzle.pl הוא http://www.puzzle-art.eu
  המשלוח אצלו 25 אירו ליח' וכל יח נוספת בתוספת 5 אירו

  1. תודה על הקישור לאתר הנוסף. מצחיק שלמרות המשלוח היקר, עדיין יוצא משמעותית יותר זול מאשר בארץ.

   אני גם מחכה כבר שבוע רביעי לחבילה ממנו 🙂
   המשלוח ממש איטי אבל בסוף מגיע. אנסה מחר לדבר עם דואר ישראל, למקרה שזה תקועה אצלהם איפה שהו.

   1. נכון מאוד
    שילמתי כ- 300 שח כולל משלוח מהיר (115 ש"ח) + 6% עמלה על תשלום ב PAYPAL

    לגבי המשלוח… קשים מאוד בדואר ישראל .. קיר אטום ואין עם מי לדבר
    מציע לך לגשת לסניף הדואר המקומי ולבדוק את הנושא
    החבילה שלי הגיעה לארץ מהר ובזמן.. סתם שכבה על המדף במשך חודש שלם ולא טרחו להתקשר או לשלוח לי הודעה

  1. היי יעל
   שמחתי לקרוא את התגובה שלך, ושמחה עוד יותר שיש עוד אנשים בארץ שהם פריקים של פאזלים כמוני. לצערי עד היום רכשתי רק בפזלנד. והמחיר שלם אכן מטורף.
   נכנסתי לאתר הפולני בהמלצתך ולשמחתי מצאתי לא מעט פזלים מהממים במחירים מפתיעים. אך אינני מצליחה לבצע הזמנה לישראל. כפי שציינת שלחתי אליהם מייל וביקשי לבדוק אפשרות לשלוח לארץ אך טרם ענו לי. 5 ימים.
   ידוע לך אם יש בעיה כל שהי עכשיו. כי למעשה המייל שלך דיי מזמן.
   אשמח לקבל תגובה ממך

   תודה איריס

 6. הי יעל
  ממש נהנתי והחכמתי. ראיתי באתרי המכירות המון פאזלים של חברת castorland. האם יש לכם נסיון איתם?

  1. אנחנו אישית לא ניסינו, והאמת גם לא ראיתי אותם בחנויות, אבל לפי מה שכתוב ברשת איכות סבירה. פאזלים של 1500 מכילים חלקים קטנים מעט. פאזלים של 1000 איכות סבירה. נחשבים פחות טובים מהחברות המובילות אבל עדיין סבירים. ניתן לראות את הביקורת כאן:
   https://jigsawjunkies.com/puzzle-brand-comparison/

 7. היי.תודה רבה על הפוסט הנהדר.אני רציתי להזמין מפולין פאזלים אבל הם מבקשים ממני שאני אבדוק בארץ בדואר מחיר משלוח.חשבתי שהם בודקים את זה בפולין.

  1. הם באמת בודקים. זה ממש מוזר. מה יעזור שאת תבדקי? זה לא שאת שולחת אליהם.

 8. ומה יקרא אחרי שאני אבדוק?איך בדואר יכולים להגיד כמה יעלה לשלוח חבילה.הם צריכים לבדוק משקל ואז להגיד מחיר.

  1. אולי זה פשוט חוסר הבנה. תזכרי שגם אצלהם אנגלית זה לא שפת האם. תבחרי את הפאזלים שאת רוצה לקנות. תשלחי לו רשימה ותבקשי הצעת מחיר על משלוח. אצלי עד עכשיו, בשתי ההזמנות, הם היו נהדרים.

   1. היי.אני גם הזמנתי 4 פאזלים ב274 שקל מהחנות פולנית.זה כבר נישלח.

    1. מקווה שיגיע מהר 🙂
     אצלי לקח שבועיים – שלוש של משלוח, אז אל תבהלי אם זה מתעכב מעט.
     הזכרת חנות ששולחים חינם, את יכולה בבקשה לכתוב את הקישור?
     החנות הפולנית מאוד מאוד זולה אבל תמיד אשמח לבדוק עוד מקום 🙂

 9. פוסט נהדר, המחיר של הפאזלים בארץ פשוט מוגזם. תמיד מביאה איתי קופסא, שתיים מחו״ל. עכשיו בעקבות הפוסט שלך אנסה להזמין און ליין. תודה על המידע

 10. יעל, שיתוף מהמם, בראוו לך!
  נרשמתי לאתר הפולני אך אין אופציות של משלוח לחו"ל. שלחתי מייל עם שאלה – טרם קיבלתי תשובה. ידוע לך אם חל שינוי במדיניות שלהם?
  תודה, איריס

  1. שלום איריס, הם מגיבים לאיטם אבל שווה לחכות ולפעמים לכתוב להם פעם שניה אם לא עונים ישר. אין משלוח דרך האתר אלא אכן צריך ליצור איתם קשר במייל. עד כמה שאני יודעת, לא חל שינוי במדיניות ואנשים הזמינו וקיבלו פאזלים בשבועות האחרונים כרגיל.

 11. הי יעל,
  אחלה סקירה.
  לא כל כך הסתדרתי עם האתר הפולני לצערי הרב.
  אני מחפש פאזל מאוד ספציפי. משהו עם החומה הסינית. איך אני מחפש כזה? באתר הפולני או בחנות אינטרנית אחרת?
  אשמח אם תוכלי לעזור.
  אחז

  1. חברים יקרים, מצאתי אתר בריטי פשוט מדהים, מבחר ענק, כל החברות הגדולות בחצי מחיר מהארץ כולל דמי משלוח, עם דמי משלוח סבירים בהחלט.
   היה לי תהיות אם הם שולחים לארץ, היום הם שלחו לי מייל שההזמנה כבר בדרך לארץ.

   עשיתי משם 2 הזמנות מהחברות הטובות ביותר.
   אשתף אתכם באחת מהם.

   6 פאזלים של 1000 חלקים
   1 של חברץ falcon
   2 של חברת eurogrhapics הקנדית
   1 של coblle hill
   1 של Educa
   1 של Clementoni High Quality Collection

   כל הפאזלים עלו ביחד 55 פאונד פלוס 26 פאנד דמי משלוח.
   סך הכל 363 שקל כולל שמי משלוח לששת הפאזלים.
   הפאזלים של החברות הללו עולים בארץ 120 שקלים ליחידה, ככה שאפשר להגיד שחסכתי 50 אחוז.

   למי שרוצה, כתובת האתר

   https://www.pdk.co.uk/

 12. תודה על הסקירה המצוינת!
  בזכותך קנינו פאזלים דרך האתר הפולני 🙂 התקשורת במייל היתה סבבה לגמרי, המשלוח לקח טיפה זמן בגלל המכס ודואר ישראל וזה… אבל שלושה פאזלים של 1000 חלקים בבערך 250 שח! אולי החסרון היחיד של האתר זה שלא מצאנו פאזלים עם יותר מ1000 חלקים…
  בכל אופן, תודה רבה על ההמלצה וכל המידע!

  1. האמת יש שם אפשרות למייל לפי מספר חלקים 🙂
   צריך קצת לטייל באתר, אבל הנה למשל כל הפאזלים שלהם מעל 5000 חלקים
   https://www.art-puzzle.pl/puzzle?numberOfPuzzles=7
   מתחת לכל הקטגוריות יש אפשרות של לבחור "NUMBER OF ITEMS" הכוונה היא למספר חלקים ויש שם מבחר נחמד ביותר 🙂

 13. ברשותך שאלה,
  איך נרשמת לאתר הפולני? המצאת כתובת?
  כי אפשר להכניס כתובת רק בפולין עצמה
  תודה 🙂

  1. מצטערת, רק עכשיו ראיתי את שאלה שלך. לא נרשמים. בוחרים פאזלים ופונים אליהם במייל.

 14. ואי תודה רבה על הסקירה, גם שנתיים אחרי הפוסט שלך לגמרי רלוונטי במיוחד בתקופת הקורונה.

  1. תודה לך, מקווה מאוד למצוא זמן ולעדכן את זה כך שיהיה יותר רלוונטי לימים טרופים אלו

  1. שלום גילה, לא מכירה אותם אישית. לפי ביקורות ברשת :
   חיתוך סטנדרטי, חלקים קצת קטנים אבל עובי טוב. נחשב רמה בינונית פלוס מבחינת איכות.

  1. את חלקם, אבל אני בצפון הרחוק (ליד כרמיאל) ובימים טרופים אלו לא נראה לי שהכי נוח לסכם העברת פאזלים ממקום למקום 🙂

 15. היי, כתבה מצויינת! בדיוק ניסיתי להבין מאיפה להתחיל… מעוניינת לנסות להדביק את המשפחה בתחביב הרכבת פאזלים, וחשבתי לרכוש אחד ראשון, ותהיתי של איזו חברה כדאי. מצד אחד חשוב שיהיה איכותי ועם הדפס מעניין ויפה כדי שיהיה להם נחמד וירצו להמשיך, ומצד שני לא הייתי רוצה להשקיע יותר מידי כסף כשאני לא יודעת אם זה יתפוס.
  עכשו בתקופת הקורונה אני מניחה שמשלוחים מחו"ל זה לא כיוון מוצלח, כי לא יגיעו במהרה או לא יגיעו בכלל. יש לך המלצה איזו חברה ואיפה כדאי לרכוש עכשו? חשבתי על פאזל של 1500-2000 להתחלה (גילאים 9,12, יחד עם ההורים).

  1. שלום לילי, להתחלה, הייתי ממליצה לא יותר מ 500 חלקים. זה נותן אתגר טוב (גם למבוגרים) אבל גם מאפשר תחושה של "סיפוק והצלחה", שזה מאוד חשוב לילדים.
   חו"ל באמת בעייתי עכשיו, אבל יש מקומות שעדיין שולחים, ואפילו דיי מהר.
   הייתי ממליצה על פאזל של Galison/Mudpuppy מ Bookdepository (בדיוק הוספתי אותם לסקירה ולפירוט מקומות קניה). הם צבעוניים ונהדרים, רק שלא תמיד יש שם במלאי.
   אם לא תמצאו שם משהו טוב, אז ממליצה פשוט לקנות בחנות בארץ. 500 חלקים ניתן למצוא במחיר יחסית שפוי, ואם זה אכן יתפוס, אז אפשר בהמשך יהיה להשקיע ולהזמין מחו"ל 🙂
   בהצלחה ותהנו!
   יעל

 16. היי יעל, תודה רבה על הסקירה המורחבת והעידכונים 🙂
  ראיתי ברשת הרבה פאזלים של educa.
  מכירה את האיכות של הפאזלים שלהם?
  תודה

  1. שלום אבירן, לא מכירה אישית, אבל לפי הביקורות ברשת מדובר בפאזל אירופאי. לא ליגה א', אבל מיקום יציב בליגה ב', לצד Castorland , Trefl ועוד. החסרון שראיתי שמזכירים בהקשר שלהם הוא שיש הרבה חלקים עם חיתוך דומה, דבר שהופך אזורים עם צבע אחיד למאוד מאוד מאתגרים.

  1. בדיוק כתבתי עליהם בהרחבה שאלה אחת מעליך 🙂
   ולא ידעתי שהם שולחים לארץ, מרשים.

 17. יופי של פוסט ואינפורמציה. תודה שכתבת!
  הרכבנו לאחרונה פאזל 1000 של סמיתסוניאן מסדרת HIDDEN OBJECTS ומאוד נהנינו.
  את יודעת אם ניתן להשיג אותם בארץ או במשלוח מחו"ל (לא מ-EBAY)

 18. לפי חלופת אימיילים היום עם החנות בפולין, הם לא יכולים כרגע לשלוח לארץ (או לכל מקום מחוץ לפולין)

  Hi,
  we used to deliver to Israel but now in Coronavirus time the Polish Post doesn't sent the parcel to abroad. Asap the delivery will be possible I'll let you know.
  Best regards and feel healthy
  Bozena Nowak
  http://www.art-puzzle.pl

   1. שלחו לי אתמול בערב שהם חוזרים לשלוח לארץ בעוד שבועיים (זה מה שאני הבנתי, מייל מצורף)

    Hello,
    I've got the pleasure to inform you that the delivery by Polish Priority Post – around 12-14 days is already possible.For find the logistic costs we needed your proposal of order.All puzzles from webside http://www.art-puzzlew.pl are in our warehouse.
    So we waiting for reply.

    My best regards
    Bozena Nowak
    http://www.art-puzzle.pl

  1. מוזר,
   אני בדיוק אתמול קיבלתי ממנו מייל שהם בדיוק חזרו לשלוח לישראל.
   אני אנסה, ואעדכן בהמשך

 19. היום קיבלתי עדכון שיש להם אישור לשלוח.

  I've got the pleasure to inform you that the delivery by Polish Priority Post – around 12-14 days is already possible.
  For find the logistic costs we needed your proposal of order.
  All puzzles from webside http://www.art-puzzlew.pl are in our warehouse.

  1. לא יצא לי עדיין לנסות Cobble Hill אבל זו חברה קנדית מוכרת וטובה . אומרים שיש להם גימור ממש נעים.

 20. היי
  תודה על ההמלצות המועילות!
  חדשה בעסקי הפאזלים והזמנתי שניים של 1000
  בא לי לאתגר את עצמי על ההתחלה
  אשמח לדעת מאיפה קונים משטח שאבנה עליו את הפאזל במחיר שפוי
  חוץ מזה לא צריך עוד משהו נכון?
  תודה

   1. אני ממינת לקעריות של איקאה האמת וכל פעם פורסת תוכן של קערה אחת על השולחן כדי להרכיב. אני יכולה לחפש משטחי מיון יעודיים, אבל לדעתי, תכנסי לכל חנות סטוק ותקני חבילה של צלחות / מגשי פלאסטיק קשיח , יהיה הכי חסכוני ונוח.

  1. את מדברת על משטח שמגלגלים? כי ראיתי כמה פעמים שממליצים להרכיב על לוח שעם או לוח מחיק גדול, ואז ניתן לנייד בקלות ממקום למקום :-), נראה לי כמו פתרון ממש נוח.

   1. תודה על התגובה המהירה ☺️
    אין לי כל כך איפה לשים משטח שלא מתקפל ויש גם תינוקת בבית
    מעדיפה משטח שמגלגלים
    נורא יקרים המשטחים המתגלגלים וגם המגשים

    1. תראי אם זה עוזר לך
     https://ebay.to/3huUYaO
     זה משטח שאמור להספיק לפאזלים של עד 2000 חתיכות, נשלח מאירופה ויוצא פחות מ 60 ש"ח (עם משלוח חינם)
     לדעתי יהיה מאוד קשה למצוא יותר זול מזה, אולי רק מסין.
     מגשים, כרגע, כל מה שאני מוצאת, מעל מאה ש"ח. לדעתי כדאי להתחיל בלי ולחכות שיחזור המשלוח חינם מאמזון 🙂

 21. היי
  מצאתי כמה דברים מעניינים באתר גנדלף, העניין הוא שהכי משתלם להגיע למחיר מינימום של משלוח חינם שזה 200 שקל.
  כשאני מגיעה ל-200 שקל זה יוצא משהו כמו 8 פאזלים…. האם לא יעשו לי בעיה עם המכס? או בעיה בכללי לשלוח כמות כזאת של פאזלים?

  1. שני, צר לי לספר לך, אבל אין בגנדלף משלוח חינם לארץ, רק משלוח בתשלום.
   ממליצה לא לעבור את ה 70$ בהזמנה (לא כולל משלוח), נכון להיום זה בערך 238 ש"ח.

 22. היי
  באתר של גנדלף, האם לסמן משלוח כמו שמסומן בתמונה שפרסמת? כי יש מתחת לזה משלוח למדינות שאינן אירופה שעולה 41?

  1. אם הוא נותן לך לבחור את המשלוח כמו שאני פרסמתי, תבחר אותו, הוא יותר זול ומחושב לפי:
   PLN 20.00
   + PLN 12 for each piece
   והשני מחושב לפי
   21.00 PLN
   + PLN 20 for each piece
   לפי עמוד המשלוח, אנחנו אמורים להיות במשלוח של המדינות האירופאיות
   https://www.gandalf.com.pl/koszty-dostawy/

   1. תודה רבה! עוד 2 שאלות בקשר לאתר של גנדלף בבקשה

    1. נכון להיום, כמה זמן אמור לקחת משלוח בערך ומדוע כתבת שעדיף להזמין בכמות?

    2. ניתן לעשות שם חיפוש יעיל? לא משנה מה אני כותב בחיפוש הוא נותן לי תוצאות של הכל. למשל כתבתי באנגלית RAVENSBURGER וקיבלתי 36 עמודים שחלקם בהתחלה RAVENSBURGER ואחרי זה עוד ועוד חברות אחרות. ככה גם לגבי כל חברה.

    1. אה וכמעט שכחתי… בתמונה הראשונה הפאזל של הדינוזאור של RAVENSBURGER . מהיכן אפשר להשיג אותו במחיר זול? (אמאזון יוצא יקר בגלל המשלוח)

  1. יש את המזוודה הבאה (של Jumbo, מותג פאזלים וותיק), שהיתרון שלה הוא שהיא עד 1500 חלקים (בדרך כלל הן עד 1000)
   https://amzn.to/3jeNEB9
   יש עליה מלא ביקורות טובות. קחי בחשבון שלא זול, בעיקר בגלל העלות משלוח.
   אם את מזמינה, ממליצה ישר להזמין גם פאזל או את מגשי המיון המיוחדים, כדי שהמשלוח ייצא שווה יותר.

   נ.ב
   יש גם מזוודה זולה יותר, עד 1000 חלקים (של Ravensburger)
   https://amzn.to/3hx52R5
   אבל אני לא בטוחה שהפרש המחיר מהצדיק לקחת את הקטנה יותר.

   האפשרות האחרת, הזולה יותר אבל הפחות מפנקת, היא גליל לאחסון פאזלים או להרכיב על קאפה או לוח מחיק גדול.

   מקווה שעזרתי 🙂

   1. היי, תודה על התשובה, יש את המזוודות האלה בפאזלנד, חשבתי אולי יש משהו אחר, מראה לי שארכוש משם זהפחות אויותר אותו מחיר

 23. הי יעל, אני רוצה לבצע הזמנה מ-gandalf. יש אפשרות משלוח למדינות פרט לאירופה ושם העלות היא 81 זלוטי וישנה האפשרות שאת סימנת אך היא למדינות אירופה בלבד, ובאופציה זו המשלוח 50 זלוטי. מאיזו אופציה להזמין?

 24. אכן, זה עדכון חדש. המשלוח עכשיו יותר יקר. כל העסק עדיין משתלם, אבל מבאס מעט.

 25. היי יעל,
  לא הצלחתי להזמין מי GANDALF, האופציה היחידה למשלוח שמופיעה זה לפולין, יש לך מושג למה?

 26. שלום יעל.
  תודה גדולה על הסקירה. הזמנו מהאתר הפולני גנדאלף ובאמת יצא לנו על 4 פאזלים של 1000 330 ש"ח.
  האתר ארט-פאזל לא מאפשר ברישום לרשום מדינה אחרת חוץ מפולין. שלחתי להם מייל מקווה להיענות.
  תודה רבה

 27. היי יעל, יש אולי שינוי במידניות שלך האתר גנדלף ? כי לא ניתן למצוא את ישראל במדינות הלא אירופיות .
  אשמח לתגובה ואו עדכון ,
  תודה רבה מראש.

 28. מהר מהר מהר
  מחיר שלא יחזור על עצמו לחובבי הפאזלים הגדולים.
  באמת שאין לי כאן אינטרס אישי, אני בעצמי הזמנתי
  משתף אתכם במוצר שיכול לחסוך מאות שקלים לעומת מחיר בארת.
  פאזל של חברת clementoni שכמו שאנחנו יודעים יש להם איכות לא רעה, 6000 חלקים רק ב20 יורו! תוסיפו דמי משלוח 25 יורו וזה יוצא בערך 167 שקל לעומת 600-800 שקל בארץ לפאזל כזה.
  זה מאמאזון גרמניה, לא חושב שהמחיר ישאר ככה הרבה זמן

  https://amzn.to/3HDbIJC

  1. ברשותך, שיניתי לך את הקישור כך שיהיה יותר קצר 🙂

   באופן כללי, המוכר הזה שקישרת אליו מאוד מאוד מוצלח, רק צריך לשים לב שהוא גם השולח, כלומר אם המוצר עובר את רף המע"מ צריך יהיה להתעסק עם דואר ישראל ולא עם אמזון שמטפלים בהכל 🙂
   אם אתה אוהב פאזלים גדולים, ממליצה לראות את הפוסט הבא, גם כן אמזון גרמניה וגם כן הפרשי מחירים מטורפים.
   https://www.facebook.com/groups/115375886489201/posts/536784611014991/
   סליחה מראש, זה כואב בכיס 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *