מסיר שיער בשפשוף בלי גילוח, שעווה או כאב

מכשיר להסרת שיער בשפשוף בלי גילוח
זה עוד יגיע לארץ ויהיה טירוף, תזכרו שקראתם על זה כאן לראשונה 😆
***
אמ;לק (לא יאמן כמה מלל כתבתי על זה 😅)זה עובד, צריך להשתמש בעדינות, אם זה ימשיך להיות מוצלח כמו שזה עכשיו, זה אשכרה מוצר משנה חיים.

***

זה המוצר שאני הזמנתי

44 ש"ח כולל המשלוח
כיום, אפשר למצוא אותו יותר זול אצל מוכרים אחרים, אבל, זה עלי אקספרס, כל הבלגן התחיל ממוכר אחד ונפוץ לשאר החנויות כמו אש. יכול להיות שגם במחיר הזול יותר תקבלו את אותו המוצר… ויכול להיות שלא. אני הזמנתי מכאן, זה אחד המוכרים הראשונים שזה הופיע אצלם. יש כאן ביקורות של אנשים שקיבלו וניסו, ועכשיו יש לכם גם את הביקורת שלי. אז לשיקולכם 🙂
***
הכל התחיל מכך שראיתי פרסומות של ה"פלא" הזה בפייסבוק, הלכתי לקרוא על זה ובאתי לכאן לעשות קצת סדר 🙂

האם זה עובד?

כן, זה שובר את השערות ומסיר אותן בעדינות תוך תנועת השפשוף. אמור להיות מאוד מאוד טוב למי שסובל משערות שגדלות פנימה אחרי גילוח, או מעור יבש כי זה גם מסיר את העור היבש על הדרך.

האם זה מתאים לכולם?

בתיאוריה, כן, במציאות, זה עלול לגרום לגירוי ולשפשוף אם העור רגיש מדי. בפרסומות ממליצים ליישם את זה גם על אזור הפנים והמפשעה. לא יודעת לגבי פנים אבל ניסיתי את שלי באזור המפשעה וזה לא השאיר גירוי (הייתי בהלם מזה).

האם יש אבל?

כן, או יותר נכון, יש דגשים שחשוב לההכיר.

מה חשוב לדעת

 • חשוב מאוד לא להפעיל כוח בזמן הסרת השיער. פני השטח של זה הם כמו פצירה/נייר שיוף מאוד מאוד עדין. אמורים להחליק את זה על העור בתנועה של מעגלים קטנים והתנועה תעשה את העבודה. אם תפעילו כוח (כמו שנורא מתבקש), זה יעשה מה שנייר שיוף עושה – וזה לא סימפטי.
 • המוצר שאני מקשרת אליו כאן הוא עם משטח זכוכית שאמור להחזיק 3-5 שנים
 • אם אתם מעדיפים את הגרסה היותר זולה עם המשטחים שצריך להחליף אחרי כל גילוח, כתבתי עליהם כאן:
  https://www.facebook.com/…/11537…/posts/555886789104773/
  אז, כשכתבי עליהם, המוצר זכוכית היה אצל מוכר יחיד בעלי אקספרס ולא היה ביקורות, עכשיו יש אותו אצל עשרות מוכרים ומתחילים להיות ביקורות פה ושם. לכם יש אחת בדיוק פה, בפוסט 🙂
 • אל תקנו את זה בחנות. זה נשמע נוגד את ההגיון, אבל בחנות זה יעלה לכם פי ארבעה ופי חמישה, כאשר בפועל מדובר באותו המוצר שניתן להזמין מעלי אקספרס.

החוויה שלי

 • זה מוריד שיער. גם קוצים.
 • צריך לשפשף בעדינות, בתנועה מעגלית.
 • זה לא מהיר כמו גילוח אבל זה עובד.
 • על הדרך, מסיר עור מת ויבש.

 • ניסיתי לפני המקלחת, על עור יבש ואחרי המקלחת, על עור "חם". לא בטוחה מה עובד יותר טוב מבחינת גילוח אבל להרגשתי, את העור ה"מת" זה מוריד יותר טוב אחרי המקלחת .
 • ניתן להשתמש גם בקו הביקיני, אצלי לא השאיר עור מגורה (ויש לי עור ממש רגיש). אסייג ואומר שלא ניסיתי את זה בקו הביקיני על קוצים, יכול להיות שזה יעבוד פחות טוב באזור הזה על קוצים כי קוצים דורשים מעט יותר זמן שפשוף.
 • מחכה לנסות את זה גם בבתי השחי.
 • לפי הביקורות ברשת זה לא עושה עור ברווז אחרי הגילוח ומונע שיער חודרני. השיער שגודל אחריו אמור להיות דק יותר ובהיר יותר. אם זה נכון, אפילו אם רק חלק מזה נכון, כאשר הגדולה שלי תשאל אותי על גילוח, זה יכול להיות תחליף נפלא לסכין.
זהו 🙂

ממחליצה מאוד!
אהבתם? תשתפו הלאה :)

4 תגובות בנושא “מסיר שיער בשפשוף בלי גילוח, שעווה או כאב

 1. אני בכנות לא יודעת מה להגיד לגבי קעקועים. ברור שלא על קעקוע טרי שנמצא בשלבי החלמה אבל אני לא בטוחה לגבי קעקוע וותיק. מותר לעשות סקראב או פילינג על עור שיש עליו קעקועים? אם כן, אז אין בעיה להשתמש גם בזה. זה לא נייר ליטוש, זה לא מוריד עור חי אלא רק טיפונת מהעור המת ואת השיער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *